Hydraulika ogólna

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę wyrobów hydraulicznych przeznaczonych do wykonania kompleksowej instalacji centralnego ogrzewania, kanalizacyjnej jak i wodociągowej. Asortyment obejmuje:

  • kształtki instalacyjne zgrzewane, rury miedziane, węże PEX, rury i kształtki stalowe (gwintowane i systemy prasowane).
  • szeroki zakres kształtek kanalizacyjnych, rur w określonych klasach wytrzymałościowych, studzienki kanalizacyjne wraz z włazami oraz wszystkie niezbędne elementy do budowy kompletnej kanalizacji.
  • elementy do budowy wodociągów, które oferujemy obejmują wszelkiego rodzaju zasuwy, hydranty, rury wodociągowe zgrzewane doczołowo jak i standardowe wraz z kształtkami niezbędnymi do budowy instalacji wodociągowej
  • pompy CO, cyrkulacyjne jak i również układy pompowe do ogrzewania podłogowego
  • sterowniki do kotłów, pokojowe, siłowniki do rozdzielaczy Wychodząc naprzeciw bieżącym wymogom techniki grzewczej i przepisów odnośnie ogrzewania budynków nie może zabraknąć u nas również nowoczesnych źródeł ciepła takich jak pompy ciepła powietrzne, kotły klasy piątej ECODESIGN (zasilane pelletem jak i ekogroszkiem) oraz wysokiej jakości kotły gazowe kondensacyjne znanych marek czyli VIESSMAN, TERMET, ARISTON, BERETTA itp.
  • systemy nawadniania RAINBIRD i HUNTER, węże, linie kroplujące, dysze statyczne i rotacyjne, szeroka gama zraszaczy, sterowniki nawadniania wielosekcyjne jak i również ze sterowaniem z aplikacji smartfonem poprzez internet

Dodaj komentarz